Přeskočit na obsah

Hubení myší

Zbavte se myšího zápachu i otravných zvuků pod podlahou

deratizační stanička s jedovou nástrahou, hubení myší a potkanů, deratizace a dezinsekce pavel šibor, mujderatizator.cz

Jak se zbavit myší

Svépomocí. Pořídit si kočku, strategicky rozmístit pastičky na myši spolu s vhodnou návnadou, nebo zakoupit volně dostupný jed na myši.

Objednat si profesionální deratizaci, při které vám poradí, jaké typy pastí či nástrah jsou nejvhodnější. V případě aplikace chemických látek jsou použité účinnější, volně neprodejné.


Jak probíhá hubení myší

Při deratizaci myší využíváme i nechemické metody likvidace a snižujeme tak riziko pro necílové druhy na minimum. Vždy používáme pouze humánní pasti na myši.

V případě potřeby volíme maximálně účinné chemické nástrahy, které umisťujeme do deratizačních staniček na předem strategicky vybraná místa.

Myší se často potřebujete zbavit pod podlahou, ve stěně či na půdě. Apelujeme proto na preventivní opatření, bez kterých je hubení myší v těchto místech obtížnější a v některých případech dokonce nemožné. Konkrétní změny s vámi konzultujeme po našem příjezdu na místo deratizace.

Jaká je cena

Cenu hubení myší vám sdělíme na místě, po zhodnocení situace, popř. po telefonické či e-mailové konzultaci. Abyste měli představu, kde se finanční částka bude pohybovat, najdete v menu, v záložce ceník, u položky deratizace, orientační cenu. Pro konkrétní nabídku se nám prosím nás prosím ozvěte.

Proč se při hubení myší obrátit na deratizátora

Deratizace myší profesionálem je efektivní a bezpečná. Díky odbornému školení víme, jakou účinnou látku použít i jaké množství a umístění bude právě ve vašem případě adekvátní.

S likvidací myší máme mnohaleté zkušenosti a mimo jiné vám poradíme také další opatření, která jsou při deratizaci klíčová.

stanička s jedovou nástrahou, hubení myší a potkanů, deratizace a dezinsekce pavel šibor, mujderatizator.cz
Stanička s jedovou nástrahou

Pustíme se do toho spolu?


Jak si žije váš škůdce. Myš domácí

Podle čeho poznáte myš domácí

Myš domácí je rychlý a pohyblivý živočich, kterého identifikujete podle malé, špičaté hlavy s velkýma očima a zakulacenýma ušima. Na čumáku má myš dlouhé fousky a její hlodáky pořád rostou, takže si je musí velmi často obrušovat.

Tělo nedosahuje velkých rozměrů, obvykle měří něco kolem 8 cm. Nejčastěji zahlédnete šedohnědě nebo světle hnědě zbarvenou myš s ocáskem dlouhým téměr jako její tělo.

Myší trus poznáte podle černé barvy, podlouhlého tvaru a jeho délky, která je asi 3-8 mm. Je ukazatelem výskytu myší, protože zůstává v místech jejich pohybu.

Chování myší

Myši, známé zvídavostí a aktivní povahou, mohou žít ve skupinách, které mají svou určenou hierarchii. Jsou všežravci, neustále se pídí po potravě a díky své velikosti se k vám mohou dostat i velmi malou škvírou.

Často si tvoří hnízda v podlahách, zdech, sklepích či na půdách. Na jejich výskyt vás může upozornit typický myší zápach, který je způsobený močí, trusem, ale také rozkládajícími se těly uhynulých zvířat.

Rozmnožování myší

Myš domácí se rozmnožuje velmi rychle. Za rok zvládne klidně i 10 vrhů, přičemž jeden z nich čítá asi okolo 6 mláďat. Pokud populaci neregulujete, do roka už lze mít doma slušně velkou skupinu a řešení přemnožených myší vás nemine.

Jací další škůdci se mohou podobat myším

Porovnejte vzhled myši, kterou jste doma zahlédli, s popisem potkana obecného, krysy, hraboše polního nebo hryzce. Jsou větší než myš domácí a i s nimi si při přemnožení poradíme.


Chcete si objednat hubení myší?