Hubení krys
Víme, jak na krysy u vás doma i ve firmě

Jak se zbavit krys

Svépomocí, díky volně prodejným prostředkům. Nejčastěji se využívají jedy či pasti na krysy.

Oslovit deratizátora, který má znalosti a zkušenosti s identifikací krysy i velmi podobného potkana, a ví, jak na ně.
Jak probíhá hubení krys
V našich podmínkách má většina lidí problém s potkanem obecným a ne s krysou, přestože prvotně poptávají likvidaci krys. V rámci deratizace probíhá i identifikace, díky které je deratizátor schopný připravit strategii zásahu na míru škůdci, který se u vás reálně vyskytuje. Deratizace je tak efektivní a zvyšuje se její úspěšnost.
Kromě mechanických pastí na krysy a potkany využíváme i profesionální chemické látky, které umisťujeme na vhodných místech v tom správném množství. Jed na krysy je uložený v deratizační staničce, díky čemuž jsou chráněni vaši domácí mazlíčci.
Kolik mě bude stát hubení krys
Cena se odvíjí od toho, jak velké je přemnožení krys a také na velikosti prostor, ve kterých se vyskytují. Pro obecné informace se podívejte na záložku ceník, položka deratizace. Pro konkrétní nabídku nás prosím kontaktujte.
Proč si nechat poradit jak na krysy
Využití volně prodejných jedů a pastí na krysy nebývá zpravidla úspěšné a to ať už z důvodu nesprávného umístění nástrah nebo špatně zvolené chemické látky.
Problém se také obvykle začíná řešit pozdě, ve chvíli, kdy se přemnožení stává natolik masivní, že je aplikace profesionálních prostředků nevyhnutelná.
V boji s krysami a potkany je vhodné nezapomínat na preventivní opatření a úpravy v budovách či jejich okolí. Před deratizací se s vámi domluvíme, co je třeba změnit, aby byl zásah co nejúčinnější.

Pustíme se do toho spolu?
Jak si žije váš škůdce. Krysa
Podle čeho poznáte krysu
Krysa je velká něco okolo 20 cm. Má dlouhý ocas bez ochlupení, čenich do špičky a zakulacené uši. Obvykle je zbarvená šedohnědě a laik si ji poměrně snadno splete s potkanem. Rozdíl mezi potkanem krysou je dobré konzultovat s odborníkem.
Chování a život krysy
Na našem území se krysa vyskytuje jen sporadicky. Žije v koloniích, nejaktivnější je během noci a má ráda suchá místa jako jsou například půdy nebo stropy budov. Je všežravec.
Na rozmnožování je machr, každý krysí vrh má obvykle minimálně 6 mláďat, přičemž těchto vrhů může být za rok i 12. Je to zvídavý a rychle se pohybující tvor. Krysí trus může být až 1 cm dlouhý a poznáte ho podle oválného tvaru a tmavého zabarvení.
Jací další škůdci se mohou podobat krysám
Zkuste porovnat vzhled a chování krysy s myší domácí, potkanem, hrabošem či hryzcem. Ať už vás trápí výskyt jakéhokoli z těchto škůdců, ozvěte se nám.